ژل آلوئه ورا بهتر از خمیر دندان

آلوئه ورا ( آلوورا ) حاوی ترکیبات شیمیایی است که برای شفای زخم‌ها یا کاهش درد استفاده می‌شود چون در طبیعت آن خاصیت ضد التهابی وجود دارد.دانشمندان در یک تحقیق جدید دریافته‌اند که گیاه آلوئه ورا ( آلوورا ) برای مقابله با پوسیدگی‌های دندانی مفید است.

‌دانشمندان می‌گویند: پس از کشف تاثیرات مفید و معجزه‌گر گیاه ( آلوئه وراآلوورا ) برای بهبود آفتاب سوختگی، بریدگی‌های کوچک، تحریکات پوستی و بسیاری از مشکلات و ناراحتی‌های دیگر، این بار محققان به قدرت شفابخش این گیاه در بهبود مشکلات دندان و لثه پی برده‌اند.

در یک پژوهش جدید معلوم شد که می‌توان از آلوئه ورا به عنوان یک ماده فعال در پیشگیری از پوسیدگی‌های دندانی در ژل‌های تمیزکننده دندان‌ها استفاده کرد.

به گفته پژوهشگران؛ ( آلوئه وراآلوورا ) برای تمیز کردن و تسکین دندان‌ها و لثه‌ها مفید است و همچنین می‌توان در خمیردندان‌ها به عنوان ماده موثر برای مقابله با پوسیدگی‌های دندانی از این گیاه استفاده کرد.

ژل دندان آلوئه ورا ( آلوورا ) مانند خمیر دندان عمل می‌کند و قادر به نابود کردن باکتری‌ها و میکروب‌های بیماری زای موجود در دهان است.

در پژوهش جدید هم چنین معلوم شد که ژل آلوئه‌ ورا ( آلوورا ) در برخی موارد حتی موثرتر از خمیر دندان‌های معمولی است. آلوئه ورا حاوی ترکیبات شیمیایی است که برای شفای زخم‌ها یا کاهش درد استفاده می‌شود چون در طبیعت آن خاصیت ضد التهابی وجود دارد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *